Depo ve Stok Takibi Programı
Araç Takibi Programı
Stok Takibi Programı
Ambar Takibi Programı
Günlük İş Takibi Programı
Maliyet Takibi Programı
Faiz ve Süre Hesaplama Programı
 
Türkçe-İngilizce Sözlük
Yaboz (Oyun) Programı
Makale Takibi Programı
Alarmlı Sayısal Saat Programı
 
Lisans Bilgileri
Öneri-Eleştiri
İletişim Bilgileri
 
 
FAİZ VE SÜRE HESAPLAMA PROGRAMI
Sürüm: 1.12
Son Güncelleme: 29 Temmuz 2015

Genel Özellikler

Çeşitli dönemlerdeki farklı faiz oranlarına göre otomatik olarak faiz hesaplayan bir programdır. Ayrıca, seçilen bir tarihe; gün, ay ya da yıl ekleyerek süre hesaplar.

Otomatik Faiz Dönemi Seçme ve Hesaplama

Alacağınıza uygun faiz listesini seçip sadece başlangıç ve bitiş tarihlerini girerek seçtiğiniz tarih aralığındaki faizi hesaplayabilirsiniz. Program, bu tarih aralığında hangi faiz oranlarının geçerli olduğunu otomatik bulur.

Farklı Faiz Oranlarının Olduğu Dönemlerden Oluşan "Özel" Listeler Hazırlama

Programda, adi alacaklara uygulanacak yasal faiz, ticari alacaklara uygulanacak reeskont faizine ilişkin faiz oranları listesi mevcuttur. Ancak, faiz hesaplarınızda bu listeleri kullanabileceğiniz gibi yeni listeler de oluşturabilirsiniz. Ayrıca, bu mevcut listelere yeni dönemler ekleyebilir ya da mevcut dönemlerde (veri tutarlılığını bozmadan) değişiklikler yapabilirsiniz.

Hesaplanan Faizi Tablo Formatında MS Word'e Aktarabilme

Hesapladığınız faizi sadece toplam olarak veya liste halinde kopyalayabilir veya tablo formatında MS Worde aktarabilirsiniz.

Süre Hesaplama Aracı

Program, süreli işlerinizde işin yapılması gereken son günü kolayca hesaplayan bir işleve de sahiptir. Özellikle, hukukçular için çeşitli mahkemelerdeki temyiz süreleri program tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır.

Lisans Bilgileri

Tanıtım Sürümü: 2 faiz dönemi görüntülenir!
Tam Sürüm: 15 TL
Programı İndirmek İçin: faiz-kur.exe (~2,8Mb)

Kredi kartı (PayPal) ile Ödeme

Aşağıdaki düğmeyi kullanarak lisans ücretini PayPal üzerinden güvenli bir şekilde kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Bu yöntemle ödeme yaptığınızda, şifrenizi hemen almak isterseniz lütfen, ödeme sayfasındaki “Referans Numarası Girişi” kısmına, programın “Şifre Al” penceresinde yer alan “Referans Numarası”nı yazınız.

Ekran Görüntüleri

- Genel Görünüm
- Liste Ekleme
- Süre Hesaplama