Araç Takibi 1.02 (Ücretsiz)*

Araçların yakıt, bakım, onarım gibi işlemlerinin bilgisayar ortamında kolayca takip edilmesi için (kapatılan) İl Özel İdaresi Köye Yönelik Hizmetler Birim Müdürlüklerine yönelik özel olarak hazırlanmıştır. Ancak program, araçların bu bilgilerini bilgisayar ortamında takip etmek isteyen diğer işletmeler için de uygundur.

Programın 1.02 sürümünde, “Hatırlatma Listesi”nden kaynaklanan ve “94 hata kodu”yla ortaya çıkan hata giderilmiş, uygulama dosyasının boyutu da küçültülmüştür.

Genel Özellikleri

  • Yakıt ve tüm bakım bilgilerini takip etme
  • Süreli bakımları hatırlatma
  • Liste sütunlarını özelleştirme
  • Listeleri MS Excel’e aktarılabilme

İndirme

(*) Lisanslama

Bu program, 09 Ekim 2016 tarihi itibariyle “ücretsiz” hale getirildiği için “şifre” talepleri karşılanmayacaktır. Lisanslama işlemini yukarıdaki yöntemlerden biri ile yapabilirsiniz.

Açıklama

Lisanslama işleminin kolayca yapılabilmesi için hazırlanan ve siteden paylaşılan “Kur Yazılım - Lisanslama Aracı” ne yazık ki son dönemlerde anlaşılmaz bir nedenle “Microsoft Defender” tarafından zararlı yazılım olarak görülmekte ve indirilmesine izin verilmemektedir. Ancak programda zararlı yazılım olarak nitelendirilecek “tek satırlık” kod dahi bulunmamaktadır. Bu nedenle programın kaynak kodları, kontrol etmek isteyenler için şu adresten paylaşılmıştır.